Контакти

Глобальний процес повернення втрачених речей - наша основна задача

Тематика бюро знахідок достатньо стара, але до сьогоднішнього дня складність її реалізації полягала в зборі і швидкій обробці великої кількості інформації. Оскільки нашою спеціалізацією є розробка баз даних, ми прийняли виклик створити швидкодіючий і оптимальний з точки зору зручності користування ресурс.

Poisk.uaсистема онлайн-пошуку загублених і знайдених речей по всій Україні, яка працює для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Багато речей для нас є дуже коштовними і незамінними. Тому, сумлінний громадянин який виявив загублену річ, може дійсно ощасливити її власника просто скориставшись сервісом Poisk.ua.

Результатом повернутих тисячі втрачених речей, буде тисяча щасливих їх власників.

Ми живемо в цифрову епоху, коли інформація взаємопов'язана. Проте, скриньки із втраченими і знайденими речами розкидані по всій країні, а власник не знає, де шукати, і втратив будь-яку надію. Форми Excel або місцеві системи, що використовуються організаціями для реєстрації втраченого майна, вже не відповідають сьогоднішньому дню.

Ми збираємось це змінити.

Сервіс Poisk.ua відіграє провідну роль з надання послуг пошуку загубленого майна. Спрощуючи завдання для особи яка знайшла загублену річ, ми допомагаємо особі яка її загубила. Чи знаєте ви, що 80% загублених речей опубліковані організаціями через наш Портал, знаходять своїх власників? Ми націлені на співпрацю та реалізацію своїх сервісів для готелів, муніципалітетів, громадського транспорту, громадських заходів, фестивалів, конгрес-холів і стадіонів. За допомогою нашого Порталу ми пов'язуємо між собою осіб, які знайшли загублені речі з особами, які їх загубили. Організація глобального процесу повернення загублених речей - наша головна місія.

З повагою,

Команда Poisk.ua

Контактні дані адміністрації:

Telegram-канал:

Електронна пошта: info@poisk.ua

Для простоти і зручності Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку. Просто виберіть тему, яка вас цікавить зі списку, введіть зворотну адресу і сформулюйте ваш запит, побажання або відгук.

  • Питання щодо управління публікацією
  • Питання щодо особистого кабінету
  • Питання щодо моєї публікації
  • Відгук або пропозиція щодо поліпшення функціоналу
  • Знайдена помилка на ресурсі
  • Пропозиції стосовно ділового партнерства
  • Видалити профіль в особистому кабінеті
  • Не можу знайти лист-підтвердження про публікацію
  • Інші питання