Безпека

Глобальний процес повернення втрачених речей - наша основна задача

Безпека Ваших персональних даних є основним елементом роботи нашого Порталу.

Розробка концепції безпеки персональних даних ґрунтувалася на актуальних положеннях українського законодавства - Закон України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI з відповідними змінами та доповненнями.

Загальні положення

В процесі розробки стандартизованої процедури збору контактних даних було прийнято ряд правових, організаційних і технічних заходів:

  • занесення і обробка контактних даних тільки тих, які були підтверджені згодою користувача;
  • відмова від збору персональних даних: П.І.Б. / місця проживання;
  • перевірка публікацій з боку технічного адміністратора порталу (модерація);
  • відмова від відкритої публікації контактних даних;
  • обов'язкова публікація фотографії знахідки;
  • управління публікацією через електронний лист-підтвердження.

Концепт безпеки

Найважливішим пунктом при поверненні знайденого предмета, є ідентифікація справжнього власника загубленої речі і його захист від шахраїв.

Перший етап захисту від шахраїв, передбачає платну передачу контактних даних особи, яка знайшла загублену річ. Символічна сума має великий психологічний ефект - перший крок в більшості випадків, готовий зробити тільки справжній власник.

Передача контактних даних власнику від особи яка знайшла загублену річ, передбачає заповнення форми контактних даних особою яка знайшла загублену річ. Це є другим етапом захисту від шахраїв, оскільки в разі заволодіння знахідкою на незаконних підставах - контакти є доказом.

Завершальний третій етап захисту, передбачає обов'язкове розміщення фото знахідки при публікації оголошення з боку особи яка знайшла загублену річ. Підібрати ідентичну річ/фото, по одному лише опису від особи яка її загубила, практично неможливо - власник в 99% випадків впізнає чи це дійсно його загублена річ, чи ні.

Безпека особи яка знайшла загублену річ

Наступним етапом, є розроблена концепція безпечної передачі знахідки. Інформаційний обмін відбувається за контактною електронною адресою, яка була зазначена особою, яка знайшла загублену річ і опублікувала оголошення про знахідку.

Безпека особи яка загубила свою річ

Основним механізмом захисту від шахраїв при публікації інформації про загублену річ, є технічна реалізація передачі даних встановлена на нашому Порталі.

Контактні дані особи яка загубила свою річ не публікуються відкрито. Особа, яка знайшла загублену річ, може направити свої контактні дані, опис і фото знахідки безпосередньо особі, яка загубила свою річ. Особа яка загубила річ, в свою чергу виходячи з опису, на свій вибір приймає рішення про ініціювання контакту з особою яка знайшла загублену річ.

Безпека персональних даних

Більш детальна інформація про безпеку та конфіденційність персональних даних зазначена в Політиці конфіденційності.