ПРАВИЛА ПОРТАЛУ

Редакція від 02.02.2021 року

 1. 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

На веб-сторінках Порталу https://poisk.ua/ користувачі за допомогою направлення Звернення можуть розмістити безкоштовне та/або платне оголошення про втрату або знахідку цінних речей, документів, домашніх тварин, транспортних засобів та інших речей.

Для максимальної зручності користування Порталом, ми відмовились від будь-якого виду рекламних оголошень. Проте, для оплати послуг персоналу та технічних послуг щодо підтримання Порталу, а також з метою захисту контактних даних особи яка знайшла втрачену річ, деякі послуги є платними. Ці правила були підготовлені із урахуванням вимог Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII з відповідними змінами та доповненнями.

 1. 2. ФУНКЦІОНАЛ ПОРТАЛУ

Користувачам доступний наступний функціонал Порталу:

 • розміщення оголошення про знахідку;
 • пошук оголошень на Порталі в розділі знахідки;
 • пошук оголошень на Порталі в розділі втрачено;
 • передача контактних даних особи яка знайшла знахідку до особи яка її втратила (розділ втрачено);
 • реєстрація облікового запису користувача з особистим кабінетом для юридичних осіб.
 • передача контактних даних особи яка знайшла знахідку до особи яка її втратила (розділ знахідки);
 • розміщення оголошень про втрату цінних речей, документів, домашніх тварин, транспортних засобів та інших речей;
 • функція автоматичного пошуку (строком до 3 днів);
 • функція автоматичного пошуку (строком до 1 тижня);
 • функція автоматичного пошуку (строком до 2 тижнів);
 • функція автоматичного пошуку (строком до 1 місяця).
 1. 3. ПРАВИЛА ОПЛАТИ ТА ПОВЕРНЕНЬ

Послуга

Ціна

Розміщення оголошення про знахідку

безкоштовно

Пошук оголошень на Порталі в розділі знахідки

безкоштовно

Пошук оголошень на Порталі в розділі втрачено

безкоштовно

Передача контактних даних особи яка знайшла знахідку до особи яка її втратила (розділ втрачено)

безкоштовно

Реєстрація облікового запису користувача з особистим кабінетом для юридичних осіб

безкоштовно

Передача контактних даних особи яка знайшла знахідку до особи яка її втратила (розділ знахідки)

50 грн

Розміщення оголошень про втрату цінних речей, документів, домашніх тварин, транспортних засобів та інших речей (строк дії оголошення 30 днів)

20 грн

Функція автоматичного пошуку (строком до 3 днів)

безкоштовно

Функція автоматичного пошуку (строком до 1 тижня)

30 грн

Функція автоматичного пошуку (строком до 2 тижнів)

40 грн

Функція автоматичного пошуку (строком до 1 місяця)

50 грн

Всі ціни, зазначені на Порталі, є цінами брутто (включаючи податок на додану вартість).

Платежі, які здійснюються на Порталі, повинні проводитися авансом - в повному обсязі, який необхідний для замовлення обраної платної послуги, до початку надання такої послуги за допомогою платіжних засобів доступних на Порталі.

Надання платних послуг Порталу, має розпочатися тільки після повного зарахування оплати за таку послугу на рахунок Виконавця.

Реквізити обслуговуючої платіжної системи:

LiqPay / АО КБ «ПРИВАТБАНК» код ЕГРПОУ 14360570, 01001, м. Київ, вул. Грушевського 1Д

Способи оплати:

 • Банківські картки;
 • QR-код
 • Електронні гаманці;
 • Платіжний бот (Приват24, Viber, Telegram).

Використання даного способу оплати вимагає встановлення окремих правовідносин з постачальником даної платіжної послуги і прийняття її правил. Виконавець не є стороною таких правовідносин і не має можливості втручатися в їх зміст або виконання. У разі виникнення проблем з оплатою, Замовник повинен звернутися до відповідного платіжного оператора, щоб уточнити будь-які питання або подати скаргу. Виконавець не несе відповідальності за платіжні послуги, які надаються зовнішнім постачальником таких послуг.

У разі дострокового закінчення показу оголошення в зв'язку з його видаленням Замовником (якщо загублена річ була знайдена, або тема оголошення була змінена таким чином, що змінює предмет оголошення на інший ніж було спочатку зазначено), оплата яка стягується за розміщення платного оголошення не повертається.

 1. 4. УМОВИ РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ

Публікація оголошення здійснюється в тому випадку, якщо воно було направлено за допомогою відповідної форми розміщеної на Порталі, та:

 • в оголошенні представлена інформація про загублену та/або знайдену річ, документи, домашні тварини, транспортні засоби та інші речі;
 • модератор Платформи перевірив представлену інформацію та/або фото у Зверненні на предмет дотримання Публічної оферти, Правил Порталу, за необхідністю здійснив правки по тексту та/або знеособлення персональних даних, та/або замолював фрагменти фото, та у разі платного оголошення, пересвідчився в отриманні плати Виконавцем за розміщення платного оголошення/сервісу.

Підтвердження про успішну публікацію оголошення направляється Замовнику на адресу електронної пошти, яка була ним зазначена.

 1. 5. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ТА ЗАБОРОНИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ НЕПРАВОМІРНОМУ ВИКОРИСТАННЮ ФУНКЦІОНАЛУ ПОРТАЛА

Інформація яка розміщується на Порталі про знахідки, не переслідує мету продажу таких знахідок, а направлена на сповіщення особи яка загубила зазначену річ. Портал не приймає на зберігання загублені речі та не виступає посередником із передавання загублених речей. Основною метою Порталу є надання послуг інформатизації, які дозволяють користувачам розміщувати оголошення на Порталі. В свою чергу користувачі заздалегідь ознайомлюються та діють у відповідності до ст. 337, 338, 339. Цивільного кодексу України.

Замовники розміщують на Порталі Звернення, виходячи з принципів сумлінності і наявності у них зацікавленості у виконанні того про що вони сповіщають. При цьому забороняється розміщення Замовниками Звернень, що мають на меті вивчення попиту на надання та/або виконання послуг та/або робіт і інші цілі, не пов'язані з необхідністю фактичного виконання, дотримання мети Порталу.

Контент Порталу не може бути використаний третіми особами для публічного перегляду і в комерційних цілях, без письмової згоди Виконавця або власника контенту.

Виконавець залишає за собою право видаляти повідомлення та коментарі користувача, якщо вони суперечать умовам Договору та нормам чинного законодавства України. Також, Виконавець може заблокувати обліковий запис користувача на Порталі, у разі порушень умов Договору.

Виконавець має право ознайомлення з історією особистих повідомлень, оголошень користувачів Порталу і в будь-який момент може видалити повідомлення, оголошення, яке не відповідає вимогам цього Договору.

Забороняється розміщення особистих повідомлень, оголошень і завантаження файлів, які:

 • порушують чинне законодавство України;
 • заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, або до захоплення державної влади;
 • заклики про розподіл меж території або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
 • заклики до підпалу, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або розпалювання збройного конфлікту, або розміщувати інший матеріал, який може становити кримінальний злочин або причину його скоєння;
 • матеріали, які є незаконними, шкідливими, що ображають моральність, честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, а також нецензурні вирази і матеріали і висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру;
 • матеріали рекламного, комерційного або адаптаційного характеру;
 • містять спам, схеми фінансових "пірамід";
 • є незаконними, шкідливими, загрозливими, такими, що ображають моральність, наклепницькими, такими, що порушують авторські права або інші права інтелектуальної власності третіх осіб, які пропагують ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, соціальною ознаками;
 • містять фото та/або скановане зображення документів правоохоронних органів, військових органів, формувань, органів прокуратури, судових органів, митних органів та/або інших державних органів;
 • містять посилання на Інтернет-ресурси, що належать користувачам або третім особам;
 • містять контактні дані користувача (П.І.Б., дату народження, номер телефону, обліковий запис соціальних мереж та/або сервісів миттєвих повідомлень);
 • порушують права третіх осіб.

ПОПЕРЕДЖАЄМО, У РАЗІ ПОРУШЕННЯ КОРИСТУВАЧЕМ (ЗАМОВНИКОМ) БУДЬ-ЯКОЇ ІЗ ПЕРЕЛІЧЕНИХ ВИЩЕ ЗАБОРОН, ВИКОНАВЕЦЬ ПОВЕРТАЄ ОТРИМАНІ ГРОШОВІ КОШТИ ЗА ПЛАТНЕ ОГОЛОШЕННЯ (ЗА ВИРАХУВАННЯМ ВИТРАТ НА БАНКІВСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТЕЖУ) ТА БЕЗПОВОРОТНО ВИДАЛЯЄ ЗВЕРНЕННЯ З УСІЄЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ТА ВКЛАДЕННЯМ. У РАЗІ ВИДАЛЕННЯ ОГОЛОШЕННЯ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВОНО БУЛО РОЗМІЩЕНО НА ПОРТАЛІ, З ЗАМОВНИКА УТРИМУЄТЬСЯ ПЛАТА ЗА ПОСЛУГИ, ЯКІ БУЛИ НАДАНІ ДО МОМЕНТУ ВИДАЛЕННЯ ОГОЛОШЕННЯ З ПОРТАЛУ.

 1. 6. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО НЕВТРУЧАННЯ В РОБОТУ ПОРТАЛУ

Користувач зобов'язується:

 • не вживати ніяких дій, які можуть призвести до непропорційно великого навантаження на інфраструктуру Порталу;
 • не використовувати автоматичні програми для отримання доступу на Портал без письмового дозволу Виконавця;
 • не копіювати, не відтворювати, не змінювати, не поширювати і не представляти громадськості будь-яку інформацію, що міститься на Порталі (крім відомостей, наданих самим користувачем) без попередньої письмової згоди Виконавця;
 • не перешкоджати і не намагатися перешкоджати роботі та іншої діяльності на Порталі; а також не перешкоджати дії автоматичних систем або процесів, а також інших заходів, з метою перешкодити або обмежити доступ на Портал;
 • не використовувати відомості, надані іншими користувачами, в інших цілях, ніж ті що передбачені Договором;
 • не передавати свої реєстраційні дані облікового запису іншим особам.